NOWA

Produkcja / Inżynieria

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Siemianowice Śląskie, śląskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • samodzielne zarządzanie podległą grupą pracowników (około 130 osób) – motywowanie, rozwój ich umiejętności technicznych i kompetencji miękkich
  • wdrażanie zmian oraz osiąganie określonych celów (BHP, OEE, czas przezbrojenia, terminowa realizacja zleceń itd.)
  • optymalizacja oraz nadzór nad procesem produkcyjnym, poprzez pełnienie roli eksperta w swoim obszarze
  • obejmowanie funkcji lidera w procesie rozwiązywania problemów
  • uczestnictwo w transferze parku maszynowego oraz palety produktów z centrali,
  • planowanie potrzeb personalnych

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowiskach: Kierownik Produkcji/Kierownik Zmiany/Mistrz Produkcji
  • predyspozycje do efektywnego zarządzania zespołem (przywództwo, motywowanie, umiejętność delegowania zadań, skuteczna komunikacja, zarzadzanie czasem),
  • znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację – warunek konieczny ze względu na regularne spotkania z centralą firmy
  • umiejętność dobrej organizacji pracy w środowisku, które zwiększa produkcję, park maszynowy i paletę produktów
  • praktyczna wiedza z zakresu wdrażania narzędzi Lean Manufacturing, systemów jakościowych, prawa pracy, a także systemów ERP

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi oddziałami grupy
  • udział w szkoleniach językowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, tworzenia procedur i zasad w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Anna Kucharzewska HRK

Anna Kucharzewska

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.