NOWA

Produkcja / Inżynieria

Ustawiacz Maszyn

Gliwice, śląskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • ustawianie i regulowanie maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi sprzętu i wytycznymi BHP
  • rozdzielanie pracy na zmianie
  • kontrola jakości pracy na zmianie
  • optymalizacja pracy maszyn
  • nadzór nad dokumentacją
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w ustawianiu i regulowaniu maszyn
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość przepisów BHP
  • znajomość MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio przez zakład
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • system kafeteryjny (vouchery na wydarzenia kulturalne, sportowe, bony na zakupy w wybranych sklepach)
  • wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie kursów językowych
  • imprezy integracyjne
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Anna Kucharzewska HRK

Anna Kucharzewska

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.